Privaatsustingimused

Privaatsuspoliitika

https://uldehitus.com/ on ELF OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide vĂ”i mis tahes muu infomaterjali igasugune Ă€rilistel eesmĂ€rkidel kopeerimine, reprodutseerimine vĂ”i levitamine on ilma ELF OÜ kirjaliku nĂ”usolekuta keelatud.

JÀrgnevalt kirjeldame meie privaatsuspÔhimÔtted, mis laadi teavet me veebilehel https://uldehitus.com/ kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid sÀilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.

https://uldehitus.com/kaustab oma klientide privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskÔlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning Ôigusaktidega.

https://uldehitus.com/ vĂ”ib koguda, töödelda ja kasutada teie isikuandmeid, sealhulgas teie nime, postiaadressi ja mobiiltelefoni ning teavet teie poolt saadetud tellimuste https://uldehitus.com/ teenuste kohta. Samuti vĂ”ime kĂŒsida eelpool loetletud teabele lisaks veel ka tĂ¶Ă¶ĂŒlesandeid, ametikohta, tegevusharu, ettevĂ”te nime ja asukoha riiki.

https://uldehitus.com/ vÔidakse töödelda alljÀrgnevatel pÔhjustel:

    • et töödelda hinnapĂ€ringuid ja/vĂ”i teenuste ning lisatarvikute tellimusi;
    • et pakkuda teile teenuseid (ĂŒksnes teie nĂ”usolekul);
    • et vĂ”tta ĂŒhendust seoses saabunud hinnapĂ€ringute vĂ”i teie soovitud teenustega;
    • et osutada teenuseid, mida olete soovinud;
    • et korraldada mis tahes maksete töötlemist.

https://uldehitus.com/ vÔib edastada teie isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna piires töötlemiseks kolmandast isikust spetsialistidele. Kogume andmeid vaid mÔistlikkuse piires, rakendades kÔik vajalikud meetmed, et tagada teie isikuandmete turvaline ja nende privaatsuspÔhimÔtete kohane töötlemine.

https://uldehitus.com/ kasutab andmete kogumiseks kĂŒpsiseid. KĂŒpsis on vĂ€ike arvutikoodi lĂ”ik, mille anname teie veebibrauserile, kui veebisaiti esimest korda kĂŒlastate. Edaspidi vĂ”ivad kĂŒpsised aidata meil pakkuda teile ainulaadset sisu vĂ”i teha reklaami selle alusel, mida olete meile enda kohta avaldanud vĂ”i millist sisu olete vaadanud.

Samuti kasutame oma töös kĂŒpsiste kaudu osalisi andmete ĂŒlekannet. Me ei anna ĂŒle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ĂŒlekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. NĂ€iteks Google Analytics ja Facebook Pixel.

Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Kui te ei soovi kĂŒpsiseid vastu vĂ”tta, on teil alati vĂ”imalik seda ise oma brauseris mĂ€rkida. Selle kohta on vĂ”imalik saada lisateavet teie brauseri tootjalt. Kui keelate kĂŒpsised, ei pruugi teatud funktsioonid meie kodulehel töötada vĂ”i teatud teenused teile kĂ€ttesaadavad olla.

Kui teil on veel kĂŒsimusi brauserikĂŒpsiste kasutamise kohta saidil https://uldehitus.com/, siis vĂ”tke kĂ”hklemata ĂŒhendust: info.ehitamine@gmail.com

Privaatsuspoliitika on koostatud: 25/04/2023